Lot 15
Frits Hubeek (1884-1952)

"Ochtendzon"

gesigneerd en gedateerd 'Frits. Hubeek / '27' (rechtsonder) met annotatie '„Ochtendzon" / A. Frits Hubeek. Jr / 27' (op de achterzijde)

olieverf op doek, 34x47 cm (met lijst: 47x60 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100