Lot 13
Willem Cornelis Rip (1856-1922)

"Morgenzon"

gesigneerd 'Willem C Rip.' (linksonder), met annotatie '„Morgen zon," / Willem C Rip. / den Haag.' (op de achterzijde)

olieverf op doek, 45x55 cm (met lijst: 61x72 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200