Lot 12
Willem G.F. Jansen (1871-1949)

Landweg met boer met paard en wagen

gesigneerd 'W.G.F. Jansen' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x60 cm (met lijst: 58x78 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, bedoekt, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300