Lot 11
Herman Bogman Jr (1890-1975)

De Zusters van Orthenpoort in Den Bosch

gesigneerd 'H. Bogman. j.' (linksonder)

olieverf op doek, 45x35 cm (met lijst: 60x50 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 200,00
€ 400,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325