Lot 10
Paul Arntzenius (1883-1965)

Boerderij te Echteld

gesigneerd 'Paul Arntzenius' (rechtsonder), getiteld en gedateerd '1947' (op de achterzijde)

olieverf op doek op board, 38x50 cm (met lijst: 49x61 cm)

Provenance: -Veiling, Sotheby's, Amsterdam, 15 mei 2001, lot 1221.

€ 200,00
€ 400,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120