Lot 40
Cornelis Raaphorst (1875-1954)

De Klip, Wassenaar

gesigneerd 'Raaphorst' (linksonder)

olieverf op paneel, 35,5x42 cm (met lijst: 43x51 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, enkele barstjes en gaatjes op paneel

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100