Lot 3
Cornelis Raaphorst (1875-1954)

Vier spelende katjes

gesigneerd 'C Raaphorst' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op board, 30x38 cm (met lijst: 52x59 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, bedrukking van de lijst op de randen van het doek door natte verf

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000