Lot 14
Ben Viegers (1886-1947)

Boerenerf met kippen

gesigneerd 'B Viegers' (linksonder)

olieverf op doek, 50x70 cm (met lijst: 64x85 cm)

Conditie: kleine beschadiging in het doek, craquelé, klein gaatje (rechtsboven hoekje)

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.800,00

Hamerprijs: € 1.800