Lot 9
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968) (2x)

I. Interieur in Groot Plattenberg in Maarn
II. Toekans

I. gesigneerd en gedateerd 'B Westendorp Osieck. '33' (rechtsonder)
II. gemonogrammeerd 'BW.D.' (linksonder)

beide aquarel
I. 14x10 cm (met lijst: 35x26 cm)
II. 22x26 cm (met lijst: 39x47,5 cm)

Conditie:
I. papier vergeeld
II. papier vergeeld, licht gekreukt van het papier

€ 250,00
€ 350,00

Startbod: € 100