Lot 362
Leo Grijseels (1884-1966)

Haagse winkelstraat

gesigneerd 'Leo Grijseels' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 24x18 cm (met lijst: 35x29 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 2.200,00

Hamerprijs: € 2.200