Lot 102
Jan Wiegers (1893-1959) (2x)

Zittend model; Elegante vrouwen

beide gesigneerd 'Jan Wiegers' (rechtsonder), beide gedateerd 'circa 1932' (op en label op de achterzijde)

potlood op papier en zwart krijt op papier, diverse afmetingen van 16,5x21 cm (met lijst: 46x32 cm) en 21x16 cm (met lijst: 46x32 cm)

Conditie: sporen van plakband, vergeeld papier

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300