Lot 96
Herbert Fiedler (Duits, Nederlands, 1891-1962)

Berliner vrouw in café

gesigneerd en gedateerd 'Fiedler / 1925' (rechtsonder)

aquarel, 39x25 cm (met lijst: 67x49 cm)

Conditie: vergeeld papier, enkele bruine vlekjes, verder goed

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200