Lot 509
Post-War & Contemporary Art Online | 15 October 2020
Henk van Woerden (1947-2005)

De vestiging

gesigneerd en gedateerd 'van woerden VIII 78' (op het spieraam), tevens getiteld en nogmaals gedateerd (op achterzijde)

olieverf op doek, 140x200 cm

Herkomst: Property from the Egbert and Loes Dommering Collection, Amsterdam, acquired in 1978 from Galerie Espace, Amsterdam

€ 700,00
€ 1.000,00

Startbod: € 700