Lot 508
Post-War & Contemporary Art Online | 15 October 2020
Floor van Keulen (1951)

gesigneerd en gedateerd 'Floor vk 87' (rechtsonder)

gouache on paper, 151x137 cm

Herkomst: Kunstcollectie Egbert and Loes Dommering, Amsterdam, verworven in 1993 bij Link Art Company, Den Haag.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600