Lot 44
Albert Saverys (Belgisch, 1886-1964)

Rivierlandschap met de Leie en hooimijten aan de oever

gesigneerd 'Saverys' (linksonder)

olieverf op doek, 85x100 cm (met lijst: 87x102 cm)

Conditie: Diverse plekken verfverlies, craquelé en los bladderende verf. Dient gerestaureerd te worden.

€ 800,00
€ 1.000,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300