Lot 32
Fedor van Kregten (1871-1937)

Koeien in de wei

gesigneerd 'F v Kregten' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x60 cm (met lijst: 59x79 cm)

Conditie: doordrukking van het spieraam, doek vergeeld, craquelé

€ 200,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220