Lot 51
Theo Goedvriend (1879-1969)

Zuid-Europees landschap

gesigneerd 'TGoedvriend' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 50,5x70,5 cm (met lijst: 67x87 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 200,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180