Lot 94
Sierk Schröder (1903-2002)

De dame met de zwarte hoed

gedateerd en gesigneerd ''74 / Sierk Schröder' (rechtsonder)

aquarel, 30x26 cm (met lijst: 53x44 cm)

Conditie: lichte schade in de rechter bovenhoekje, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550