Lot 49
Eric Bauknecht (Zwitsers, Nederlands, 1929-1993)

'Ameland (Eendenkooi)'

gesigneerd in initialen en gedateerd 'EB 70' (rechtsonder), met annotatie (op de achterzijde)

olieverf op board, 55x79 cm (met lijst: 70x94 cm)

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 200