Lot 1
Vlaamse School (18de eeuw)

Stilleven met druiven en perziken in een mand

olieverf op doek, 43x54 cm (met lijst 61x73 cm)

Conditie: Bedoekt. Lichte craquelé. Bij UV licht retouches zichtbaar.

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 500