Lot 5527
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een moderne kunststof lectuur trolley

Eind 20e eeuw

Met twee bladen, op vier wielen.

Herkomst: Privécollectie, Amsterdam

In goede staat, enkele kleine chips langs de rand van het bovenste blad

88 x 102 x 48 cm

€ 100,00
€ 120,00

Startbod: € 80