Lot 5538
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een paar grenenhouten krukken

20e eeuw

De ronde zitting op drie poten, verbonden door een gekruiste regel.

H 51, D 38,5 cm

Herkomst: Privécollectie, Amsterdam

Ouderdomssporen zichtbaar

€ 100,00
€ 150,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140