Lot 5526
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een verchroomde serveerwagen

Tweede helft 20e eeuw

Met twee glazen bladen, op vier wieltjes.

63 x 93 x 48 cm

Herkomst: Privécollectie, Amsterdam

In goede staat

€ 100,00
€ 200,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70