Lot 5518
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een Franse rechthoekige olijfhouten tafel

19e eeuw, Frankrijk

Het rechthoekige blad uit een enkel stuk hout, rustend op vier poten, verbonden door een H-vormige regel.

73 x 208,5 x 70 cm

Herkomst: Privécollectie, Amsterdam

Ouderdomssporen zichtbaar, verder in goede staat

€ 700,00
€ 900,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000