Lot 5546
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een paar Giorgetti 'Progretti' Wing Chairs

20ste eeuw

Bekleed met rode stof.

H 120 cm

Herkomst: Privécollectie, Amsterdam

€ 200,00
€ 300,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550