Lot 5535
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een Franse smeedijzeren en eikenhouten gueridon

Midden 20e eeuw

Het ronde blad op vier gekrulde smeedijzeren poten, met vier hangende ringvormige ornamenten.

H 57, D 73 cm

Herkomst: Privécollectie, Amsterdam

In goede staat

€ 150,00
€ 250,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100