Lot 243
Jopie Roosenburg-Goudriaan (1913-1996)

Bloempjes in een jampotje

gesigneerd met initialen 'JRG' (rechtsonder); annotatie Jopie Roosenburg-Goudriaan, Eijsden (in dorso)

olieverf op doek, 32x36 cm (met lijst: 48x53 cm)

€ 300,00
€ 350,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550