Lot 2515
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Grote vaas met deksel, blauw wit 19e eeuw

19e eeuw, China

Balustervormige Chinese porseleinen vaas met deksel. Rondom gedecoreerd in blauw wit met panelen waarin Lange Lijzen en bloemen. Op de onderzijde gemerkt met vier-karaktermerk.

H 37 cm

Goede conditie, enkele bakfoutjes (kleine onregelmatigheid langs de bovenrand en krimpnaadje aan binnenzijde). Geen haarlijnen of chips, en geen restauratie.

€ 300,00
€ 500,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350