Lot 2514
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Sancai vaas met olifanten handvatten

Ca. 19/20ste eeuw, China

Chinees keramiek met groen en gele glazuur. De voor- en achterzijde met een paneel waarin een draak in reliëf. Niet gemerkt. Deksel manco.

H 31 cm

De vaas staat een beetje scheef, gebruiks- en ouderdomssporen.

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 160