Lot 5
Arie Wassenburg (1896-1970) (2x)

Oost-Indische kers; Boot aan de kade

beide gesigneerd 'A Wassenburg' (resp. rechtsonder/linksonder)

olieverf op doek, 30x40 cm (met lijst: 37,5x47,5 cm); olieverf op paneel (zonder lijst), 18x20 cm

Conditie: Goed (bloemen) en oppervlaktevuil en mankementen aan de hoeken

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160