Lot 242
Leendert van Dijk (1939)

Stilleven met druiven in een 18de-eeuwse lijst

gesigneerd en gedateerd '90 / Leendert van Dijk' (rechtsonder)

olieverf op doek, 32x48 cm (met lijst: 56x64 cm)

Conditie: goed. In een vroeg 18de-eeuwse Noord-Italiaanse ‘mecca’ verzilverde houtgesneden Cauliculi lijst.

€ 700,00
€ 900,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550