Lot 26
Willem van den Berg (1886-1970)

Stilleven met rozenbottels

gesigneerd en geannoteerd met het adres van de kunstenaar 'Willem van den Berg' (op de achterzijde)

olieverf op paneel, 21x16 cm (met lijst: 29x23 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 1.600,00

Hamerprijs: € 1.600