Lot 3
Zoltán Forrai (1901-1996)

Koetjes en kalfjes in een Frans dorp

gesigneerd 'Forrai' (linksonder)

aquarel en potlood op papier, 27x21 cm (met lijst: 45x35 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70