Lot 4013
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een paar Franse witmarmeren reliëfs van Romeinse allegorieën

Late 18de eeuw

De allegorie op de Overwinning uitgebeeld met de attributen van de fasces, lauwerkrans, zwaard en schild. De allegorie op de Standvastigheid uitgebeeld met leeuw, gebroken zuil en obelisk. Elk in een contemporaine vergulde houtgesneden lijst bekroond door een strik en fruitornamenten.

34 x 26,5 cm (incl. lijst: 62 x 35,5 cm)

€ 2.000,00
€ 4.000,00
€ 6.000,00

Hamerprijs: € 6.000