Lot 48
December veiling 2014
Nicolaas Syvert Bastert (1854-1939)

Voetbrug in Hollands dorp

linksonder get.

olieverf op doek, 39x59 cm

Herkomst: Art Gallery Gérard, Wassenaar

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 0