Lot 264
Jos van den Berg (1905-1978)

Zelfportret met baret annotatie 'Jos. v.d. Berg Den Haag [en doorgestreept: 'Geraniumstraat'] en genummerd 'No.3' (op achterzijde) olieverf op doek, 56x45 cm (met lijst: 62x52 cm)

Hierbij:
'Zelfportret met affiche', gesigneerd 'Jos vd Berg' (in potlood rechtsonder'; getiteld en oplage '4/20' (linksonder), ets, 13,5x18,5 cm (met lijst: 27x31 cm)

Herkomst:
-Collectie L.C. Roodenburg. -De ouders van de inzender waren bevriend met de vrouw van de kunstenaar, Emilie van den Berg-Schade. Ze woonden destijds in de Riouwstraat, bij de Hofjes achter de Laan Copes van Cattenburch waar Jos en zij woonden. Toen Emilie naar Nepal vertrok, gaf zij hen het portret – als herinnering – cadeau.

Conditie: Aan achterzijde diverse restauratie-patches.

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400