Lot 263
Gerard Delfgaauw (1882-1947)

Geitje voeren op zonnig erf

gesigneerd 'G.J. Delfgaauw' (rechtsonder)

olieverf op board, 18x24 cm (met lijst: 30x35,5 cm)

Conditie: Goed. Iets oppervlakte schade bij boom rechts.

€ 400,00
€ 500,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240