Lot 262
Jan Baptist Tetar van Elven (1805-1879)

Kerkinterieur

gesigneerd 'Tetar van Elven' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 20x15 cm (met lijst: 26x21 cm)

Conditie: oppervlaktevuil en afschaving van rand (door vroegere inlijsting), verder goede conditie

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180