Lot 261
Hetty Broedelet (1877-1966)

Bloemstilleven

gesigneerd 'Hetty Broedelet' (linksboven)

olieverf op paneel, 21x23 cm (met lijst: 50x52 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160