Lot 260
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

'Marguerites met handschoenen en hoed'

gesigneerd 'Piet van Wijngaerdt' (rechtsboven) en getiteld, gesigneerd en geannoteerd met het adres van de kunstenaar (op de achterzijde)

olieverf op doek, 80x68 cm (met lijst: 95x83 cm)

Conditie: diepere craquelé (voornamelijk in de rode pigmenten) en enig oppervlaktevuil, verder goede conditie

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180