Lot 259
Omgeving van Jacob de Wit (18de eeuw)

Dansende putti

olieverf op koper, 20x46 cm (met lijst: 28,5x54,5 cm)

Conditie: diverse verkleurde retouches en pigmentverlies

€ 400,00
€ 600,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200