Lot 258
Italiaanse School (eind 18de eeuw)

Figuren bij een Romeinse ruïne

olieverf op doek, ovaal, 92x76 cm (met lijst: 105x89 cm)

Conditie: bedoekt, verder enkele (oudere) retouches merkbaar, algeheel in redelijke conditie

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100