Lot 257
Hollandse School (17de eeuw)

De verloren zoon

olieverf op doek, 120x152 cm (met lijst: 147x182 cm)

Conditie: Oude bedoeking, restauraties en inschilderingen.

In de manier van Dirck Hals en Willem Buytenwegh.

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 800