Lot 256
Europese School (18/19e eeuw)

De kruisiging

olieverf op doek, 175x161 cm (met lijst: 205x190 cm)

Conditie: Oude bedoeking, restauraties en inschilderingen.

€ 900,00
€ 1.200,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550