Lot 46
December veiling 2014
Engelse School (19e eeuw)

'The Norwich and London Royal Mail' (2x)

2 opgewerkte litho's, 28x40 cm

€ 140,00
€ 180,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70