Lot 255
Reinder Visscher (1904-1973)

'Morgenstemming in 't Gooi'

gesigneerd 'Reinder Visscher' (rechtsonder); getiteld en adres van de schilder 'Veenkade Den Haag' (op label aan achterzijde)

olieverf op doek, 83x63 cm (met lijst: 92x72 cm)

Conditie: Goed.

€ 150,00
€ 250,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140