Lot 2548
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Drie Chinees porselein famille rose schaaltjes op voet

19e eeuw, China

Set van drie famille rose schalen gedecoreerd met voorstellingen van figuren, bloesems, vlinders en vliermuizen. Gemerkt met een "Jian Ding" export zegel.

H totaal 14,5 cm, D 28 cm

Enkele randschilfers, een schaal met drie randschilfers.

€ 100,00
€ 200,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220