Lot 2547
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een Chinees famille rose Mandarijnen vaas

18e eeuw, China

Vaas met fraai mandarijnen decor in cartouches op een zwaar verguld fond. Niet gemerkt wel met oud label op de onderkant. Barst in de onderzijde en oude reparatie aan de bovenkant.

H 24.5 cm

Diverse defecten, zie foto's.

€ 200,00
€ 400,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850