Lot 2546
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Twee Kangxi blauw wit borden

Ca. 1700, China

Twee mooie kwaliteit borden, met verwant decor van een vogel bij een rots en grote bloemen. Beide gemerkt op achterzijde. Het grotere bord van een donkerder blauw dan het kleinere bord. (2)

D 27 en 24.5 m

Goede conditie. Het grotere bord met enkele randschilfers. Beide borden geen haarlijnen en geen restauraties.

€ 200,00
€ 400,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280