Lot 2545
Online Only Interiors & Decorative Art | 18 May 2020
Een grote Chinees porselein blauw wit schotel

18e eeuw, China

Mogelijk Kangxi/Yongzheng maar niet gemerkt. Brede ongeglazuurde standring. Gedecoreerd met semi-abstracte florale lotus motieven in blauw wit.

36.5 cm

Randschilfers en een verkleurde haarlijn.

€ 150,00
€ 250,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600